Apartment In Aye'S

Lunden 34 34, Oslo, Norge - Visa på karta

Apartment In Aye'S lägenhet kan nås på cirka 10 minuter till fots från närliggande tunnelbanestationen Linderud.

Läge

Grünerløkka ligger 4 km från lägenheten, medan Oslo rådhus ligger cirka 7 km bort. Det finns sådana matställen, som Paviljongen av Haakon Taerud A/S och Benihana Sushi, i närheten.

Rum

Apartment In Aye'S lägenhet består av 1 sovrum. För din bekvämlighet finns 1 badrum.

Äta och Dricka

Lägenheten är försedd med ett komplett kök. Busshållplatsen Linne hotell är placerad 150 meter från boendet.

Varför välja Apartment In Aye'S Oslo

Välj rum

Viktiga bekvämligheter

  • Gratis Wi-Fi

  • Husdjur

Beskrivning
  • Gratis Wi-Fi
  • Husdjur
1/6

Internet

  • Gratis Wi-Fi

Parkering

  • Parkering

Fritid

  • Grill faciliteter

I badrummet

  • Tvättmaskin

Utrustning

  • LCD-TV

Allmänna faciliteter

  • Hiss

Husdjur

  • Husdjur tillåtna

Viktig information

Incheckning:
från 15:00 till 23:59
Utcheckning:
senast 12:00

När ska du bo här?

Från USD 0 per natt
Incheckning 1 juli 2026
Utcheckning 2 juli 2026
Gäster 2 gäster

Vuxna:

2

Barn:

0
Alla priser verifierade
Så verifierar vi priser Vårt team kontrollerar regelbundet priser för att säkerställa att du ser de lägsta tillgängliga priserna. Vi jämför dem med hotellpriser och andra leverantörer. Om rabatter eller kampanjer dyker upp uppdateras priserna på vår webbplats därefter.

Rum

Bilder på Apartment In Aye'S Oslo

Apartment In Aye'S Oslos läge

Lunden 34 34, Oslo, Norge

Sevärdheter
Utmärkta restauranger
Transport

I närheten

    Gästrecensioner av Apartment In Aye'S Oslo

    Baserat på betyg från betrodda leverantörer

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    När ska du bo här?
    Från USD 0 per natt
    Incheckning 1 juli 2026
    Utcheckning 2 juli 2026
    Gäster 2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Alla priser verifierade
    Så verifierar vi priser Vårt team kontrollerar regelbundet priser för att säkerställa att du ser de lägsta tillgängliga priserna. Vi jämför dem med hotellpriser och andra leverantörer. Om rabatter eller kampanjer dyker upp uppdateras priserna på vår webbplats därefter.
    In- och utcheckning
    1 juli 2026
    2 juli 2026
    Gäster
    2 gäster
    Vi finns här för att hjälpa dig
    Hej! Har du en fråga? Skriv till oss – vårt team hjälper dig gärna.
    Dina uppgifter:
    Ämne:
    Meddelande:
    Thank you for your message. Vi återkommer till dig inom kort!
    Ditt meddelande levererades inte
    Viktig information
    Apartment In Aye\'S
    Incheckning:
    från 15:00 till 23:59
    Utcheckning:
    senast 12:00